Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Shkallnur të Durrësit.

Raportohet se një 31-vjeçar ka humbur jetën pasi pësoi një aksident me motor.

Sipas policisë, viktima i identifikuar si shtetasi A.K., humbi kontrollin e motorit dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 15.06.2020, 19:00, në Shkallnur, duke drejtuar motorrin tip “Skuter”, shtetasi A.K., 31 vjeç, ka humbur kontrollin e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

 

A serious accident occurred a little while ago in Shkallnur, Durrës.

A 31-year-old man is reported to have died after suffering a motorcycle accident.

According to police, the victim, identified as citizen A.K., lost control of the engine and died as a result.

Police notification:

On 15.06.2020, 19:00, in Shkallnur, while driving a “Skuter” type motorcycle, the citizen A.K., 31 years old, lost control and consequently passed away.

The investigation team and the Police services are at the scene and are working to uncover the event.