Ngjarje e rëndë në Elbasan.

Një ngjarje i ri është plagosur mesditën e kësaj të marte në qendër të qytetit.

Burime bëjnë me dije se i plagosuri është 25 vjeçari Jurgen Veliu. Ndër të tjera është bërë i mundur arrestimi i autorit të kësaj ngjarje 24 vjeçarit, Marsel Jevgu.

Sipas informacioneve mësohet se i riu ka marrë plagë në pjesë të ndryshme të trupit, dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Serious event in Elbasan.

A new event was injured at noon this Tuesday in downtown.

Sources suggest that the injured is 25-year-old Jurgen Veliu. Among other things, it was possible to arrest the perpetrator of this event, 24-year-old Marsel Jevgu.

According to the information, it is learned that the young man has received wounds in different parts of the body, and is in the hospital under the care of doctors.
police are working to clarify the circumstances of the event.