Një plagosje me armë të ftohtë është shënuar para pak çastesh pranë shtëpisë se Oficerëve në qytetin e Vlorës. Burime bëjnë me dije se ambulanca është nisur me urgjencë drejt vendit të ngjarjes.

Sipas informacioneve paraprake është plagosur me thikë në këmbë një 45-vjeçar, jashtë-rrezikut për jetën.

Dyshohet që dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin pranë një lokali dhe njëri prej tyre ka goditur me thikë shokun e tij.

A cold weapon wound was recorded a few moments ago near the Officers’ house in the city of Vlora. Sources suggest that the ambulance was rushed to the scene.

According to preliminary information, a 45-year-old man was stabbed in the leg, out of danger for life.

It is suspected that two people clashed with each other near a bar and one of them stabbed his friend.