Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të mërkure në Elbasan.

Burime bëjnë me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen 5 Maj, ku paraprakisht dyshohet se viktima mund të jetë përplasur nga një automjet.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin dhe moshën e viktimës.

Uniformat blu ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të saj.

A dead person was found this Wednesday morning in Elbasan.

Sources suggest that the serious incident took place in the May 5 neighborhood, where it was previously suspected that the victim may have been hit by a vehicle.

Meanwhile there is no information about the identity and age of the victim.

The blue uniforms are at the scene and are working to fully whiten it.