Një i moshuar ka gjetur vdekjen këtë mëngjes, në Durrës, pasi është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte.

Sipas policisë, viktimë mbeti shtetasi V.N., 75 vjeç.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 04.09.2020, rreth orës 08:00, në lagjen nr.1, Durrës, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 7-të i pallatit ku banon, shtetasi V.N., 75 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

An elderly man died this morning in Durrës, after jumping from the height of the building where he lived.

According to the police, the victim was the citizen V.N., 75 years old.

Durrës / Preliminary information

On 04.09.2020, around 08:00, in the neighborhood no. 1, Durrës, it is suspected that the citizen V.N., 75 years old, jumped from the 7th floor of the building where he lives, who consequently passed away.

The investigation team is at the scene and is working to clarify the circumstances of the event.