Një sherr mes disa të rinjve ka përfunduar me një viktimë! Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pyllin e Sodës, ku një 26-vjeçar i identifikuar si Aleksandër Petanaj mori një goditje me thikë në zemër.

25-vjeçari u fut për të shuar sherrin ku ishte i përfshirë vëllai i tij, por u godit me thikë. Autor i kësaj ngjarjeje të rëndë është një 16-vjeçar i cili sipas burimeve, është arrestuar nga uniformat blu.

I riu u dërgua në gjendje kritike në spital, ku fatkeqësisht nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra. Kanë qenë shokët e tij të cilët e kanë dërguar të riut në spital, ku fatkeqësisht humbi jetën.

Nuk dihen ende rrethanat, e ndërsa mësohet se autori dhe viktima kanë pasur konflikte të mëparshme.

 

A quarrel between some young people has ended with a victim! The incident happened in the early hours of this morning in Soda Forest, where a 26-year-old identified as Aleksandër Petanaj received a stab wound to the heart.

The 25-year-old stepped in to quell the quarrel involving his brother, but was stabbed. The perpetrator of this serious incident is a 16-year-old boy who, according to sources, was arrested in blue uniforms.

The young man was taken to the hospital in critical condition, where unfortunately he could not survive the injuries. It was his friends who sent the young man to the hospital, where he unfortunately lost his life.

The circumstances are still unknown, and it is learned that the perpetrator and the victim had previous conflicts.