Një grua është gjetur e mbytur mëngjesin e sotëm në Surrel, në një rezervuar.

Trupi i saj i pajetë është gjetur rreth orës 09:00, ku nga raportimet paraprake mësohet se nuk konstatohen shenja dhune. Report Tv mëson se gruaja është e moshës 47-vjeç. Ajo ka qenë me nënën e saj, e cila është shoqëruar në polici.

Gruaja vuante nga depresioni, që mendohet se është bërë shkak për këtë ngjarje të rëndë.

“Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar. Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

A woman drowns in a reservoir in Surrel, suffering from depression! Her mother who accompanied her is interrogated (VIDEO)
A woman was found drowned this morning in Surrel, in a reservoir.

Her lifeless body was found around 09:00, where from the preliminary reports it is learned that no signs of violence were found. Report Tv learns that the woman is 47 years old. She was with her mother, who was escorted to the police.

The woman was suffering from depression, which is thought to have been the cause of this serious event.

“On 17.09.2020, around 09:00, in Surrel, in a reservoir, a female citizen was found drowned, still unidentified. Preliminary examination does not reveal any signs of violence. The investigation team and the police services are located in “They are working to identify the victim and fully clarify the circumstances of the event,” police said.