Një 26-vjeçsar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident mbrëmjen e sotme në Fier. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:15, në fshatin Kallm i Vogël.

Sipas të dhënave të para A. B., 26 vjeç, duke drejtuar motomjetin tip “Yamaha” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal. 26-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Fierit.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 20:15, në fshatin Kallm i Vogël, Fier, shtetasi A. B., 26 vjeç, banues në fshatin Kallm i Vogël, duke drejtuar motomjetin tip “Yamaha” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal. 26-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Fierit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

A 26-year-old man tragically lost his life in an accident tonight in Fier. Sources from the police suggest that the event took place around 20:15, in the village of Kallm i Vogël.

According to the first data, A. B., 26 years old, driving a Yamaha type motor vehicle went off the road and fell into the canal. The 26-year-old died on the way to the hospital in Fier.

Police notification:

Today around 20:15, in the village of Kallm i Vogël, Fier, citizen A. B., 26 years old, resident of the village of Kallm i Vogël, driving a motor vehicle type “Yamaha” went off the road and fell into the canal. The 26-year-old died on the way to the hospital in Fier.

The investigative group is working to clarify the circumstances of this event.