Nje aksident me vdekje eshte regjistruar pak minuta me pare ne aksin rrugor Shkoder – Velipojes. Burimet bejne me dije se aksidenti rrugore eshte regjistruar ne fshatin Trush, ku jane perplasur dy mjete.

Ne aksident jane perfshire nje autoveture me nje motorciklete, ku si pasoje e perplasjes ka humbur jeten drejtuesi i motorcikletes.

Policia e Shkodres ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per te zbardhur motivet e aksidentit.

 

A fatal accident was registered a few minutes ago on the road axis Shkodra – Velipoja. Sources suggest that the road accident was registered in the village of Trush, where two vehicles collided.

The accident involved a car with a motorcycle, where as a result of the collision the driver of the motorcycle lost his life.

Shkodra Police has arrived at the scene and has launched an investigation to uncover the motives of the accident