Një aksident i rëndë është regjistruar para pak minutash në Rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrin në afërsi të Fanit në Mirditë.

Në aksident janë përfshirë një automjet Audi Q7 dhe Wolsvagen Passat, ndërsa raportohet edhe për të plagosur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

A serious accident was recorded a few minutes ago on Rruga e Kombit. According to the first information, it is learned that two vehicles collided with each other near Fani in Mirdita.

An Audi Q7 and a Wolsvagen Passat were involved in the accident, while injuries were also reported.

Police are at the scene and are working to clarify the circumstances of the accident.