Një aksident tragjik ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Nartë të Vlorës. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i vdekur një person.

Siç shihet nga pamjet automjeti është kthyer përmbys, ndërsa në vendngjarje ndodhet ende trupi i pajetë.

Ndërkaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti tragjik.

A tragic accident occurred this afternoon in the village of Narta in Vlora. One person died as a result of the accident.

As can be seen from the images, the vehicle was turned upside down, while the dead body is still at the scene.

Meanwhile, the police have arrived at the scene and have launched an investigation to fully clarify the causes of this tragic accident.