Fatos Salliu

Surprises Juve, he immediately finds Sarr’s replacement. is the famous national footballer

Befason Juve, gjen menjëherë zëvendësuesin e Sarrit. është futbollisti i famshëm i kombëtares Juventus nuk humbet kohë, i jep fund spekulimeve mbi të ardhmen e trajnerit të ri duke zyrtarizuar në pankinë Andrea Pirlon. Me anë të një postimi në faqen...

Murder of a taxi driver / Father of two brothers speaks: The victim’s family owes me if it has affected the honor of my...

  Haki Shera është babai i dy vëllezërve që vranë me breshëri kallashnikovi taksistin 71-vjeçar. Ai tregon për kamerat se: “Familja e Abdulla Budllës më ka borxh nëse ka prekur nderin e familjes time”. Dy vëllezërit Saimir dhe Arsil Shera, vranë 71-vjeçarin...

The situation is deteriorating by the protests in Lebanon. The Foreign Ministry is invaded, the policeman is killed. Over 100 injured

Një polic libanez u vra në përleshjet me demonstruesit në Beirutin qendror pasditen e sotme, tha një zëdhënës i policisë. Protestat kundër qeverisë në pushtet kanë lënë gjithashtu më shumë se 100 njerëz të plagosur dhe dhjetra të shtruar në...

Who is the boy who took the mind of the 14-year-old from Vlora? Father: Silvi called!

14-vjeçarja Ergita Liço vazhdon ende të jetë e humbur. Prej tre ditësh ajo është në kërkim nga familjarë dhe policia, por nuk ka ende asnjë gjurmë të saj. Babai i saj tha për mediat, se vajza ishte parë ën...

Turkey launches “real fire” ships in Aegean: Law allows us to sink Greeks

  Turqia duket se nuk ka ndërmend të tërhiqet nga pretendimet e saj në Egjeun Lindor duke planifikuar rikthimin në zonat e kërkimit për gaz dhe naftë të anijeve të specializuara si edhe atyre ushtarake. Marina turke ka njoftuar kryerjen e...

Who is the customer? Evidence found by police that drowned Euglen Halili

  Emiljano Ramazani dhe Regis Runaj, miq të ngushtë me njëri-tjetrin janë vrarë nga e njëjta dorë. Sipas policisë, Xhuljano Hoxha dhe Euglen Halili të arrestuar ditën e sotme, dyshohet të jenë paguar për ndjekjen e Emiljano Ramazanit. Rreth 10 ditë...

Elbasan breaks the record since the beginning of the pandemic. 19 cases of coronavirus in the last 24 hours

  Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot 124 raste të reja me koronavirus dhe 4 humbje jete. Nga të dhënat e publikuara vihet re shifra e lartë në Elbasan, ku janë konfirmuar 19 raste pozitive me koronavirus. Kështu Elbasani ka arritur rekordin...

Balla greets the Elbasan police for the action: They worked for 10 days, the citizens waited impatiently

Kryetari i grupi parlamentare të PS-së, Taulant Balla, përmes një postimi në facebook, ka përshëndetur Policinë e Shtetit për zbulimin dhe vendosjen në pranga të autorëve të ngjarjeve të fundit kriminale që kanë ndodhur në qytetin e Elbasanit. Balla...

There are two pistols near the Shkumbin River, which are the first suspicions

Dy pistòleta janë gjetur ditën e sotme pranë lumit Shkumbin nga pòlicia. Dyshimet e para janë se mund të jenë përdorur për ngjarje kríminale dhe janë hedhur për të humbur gjurmët. Armët u gjetën nga polumbarët e RENEA-s teksa...

Killed Regis Runaj and was paid to attend Ramadan, here is the 23-year-old author (PHOTO)

Euglen Halili është arrestuar ditën e sotme së bashku me Xhuljano Hoxhën, pasi të dy janë të përfshirë në vrasjen e Regis Runaj dhe atë të Emiljano Rrahmanit. Sipas policisë, 23 vjeçari Euglen Halili është vrasësi i Regis Runajt, të...

About Me

3624 POSTS
0 COMMENTS
- Advertisement -

Latest News

Surprises Juve, he immediately finds Sarr’s replacement. is the famous national footballer

Befason Juve, gjen menjëherë zëvendësuesin e Sarrit. është futbollisti i famshëm i kombëtares Juventus nuk humbet kohë, i jep fund...
- Advertisement -

Murder of a taxi driver / Father of two brothers speaks: The victim’s family owes me if it has affected the honor of my...

  Haki Shera është babai i dy vëllezërve që vranë me breshëri kallashnikovi taksistin 71-vjeçar. Ai tregon për kamerat se: “Familja e Abdulla Budllës më ka...

The situation is deteriorating by the protests in Lebanon. The Foreign Ministry is invaded, the policeman is killed. Over 100 injured

Një polic libanez u vra në përleshjet me demonstruesit në Beirutin qendror pasditen e sotme, tha një zëdhënës i policisë. Protestat kundër qeverisë në pushtet...

Who is the boy who took the mind of the 14-year-old from Vlora? Father: Silvi called!

14-vjeçarja Ergita Liço vazhdon ende të jetë e humbur. Prej tre ditësh ajo është në kërkim nga familjarë dhe policia, por nuk ka ende...

Turkey launches “real fire” ships in Aegean: Law allows us to sink Greeks

  Turqia duket se nuk ka ndërmend të tërhiqet nga pretendimet e saj në Egjeun Lindor duke planifikuar rikthimin në zonat e kërkimit për gaz...