Fatos Salliu

The mother of 3 children is found dead in the cattle barn

A 51-year-old woman from the village of 'Skrevan' in the town of Ura-Vajgurore hanged herself near the cattle barn, after her apartment. The incident happened in the early hours of this morning in the village of 'Skrevan' in Ura Vajgurore,...

Autumn rainy and stormy weeks, weather forecasters: Here’s how the temperatures will go

Edhe pak ditë na ndajnë nga muaji i Qershorit, zyrtarisht stina e verës, por moti ka “kapriçot” e tij duke bërë që java që kemi hyrë të jetë një javë vjeshte. Kjo sepse pritet një mot i paqëndrueshëm me vranësira...

“How Edmond Koseni threatened me with imprisonment” – Tomori’s former striker reveals the unspoken duel for the title with Tirana: They couldn’t even beat...

Për humbjen e titullit të 2000-shit, në Berat nuk e kanë FSHF-në, por edhe me Policinë e Elbasanit. Një nga protagonistët e finales së 28 majit në stadiumin e Elbasanit, ish-sulmuesi Edmond Gjata, tregon për “Panorama Sport” se si...

From time to time in life, 10 universal enigmatic myths that continue to fascinate us

Të gjithë ne kemi një dëshirë të brendshme, që kërkon përgjigje për pyetjet më themelore që shtron sot njeriu. Nga kemi ardhur? Pse jemi ketu? Ku po shkojmë, dhe cili është qëllimi ynë? Në shumicën e rasteve, mitet janë...

International Day of Missing Children / Three Albanian children wanted for years

Sot është Dita Ndërkombëtare që i dedikohet Fëmijëve të Zhdùkur. Edhe këtë vit, familjet në mbarë botën, përfshirë Shqipërinë nuk janë bashkuar me fëmijët e tyre, adresa e të cilëve nuk dihet. Mes tyre janë edhe tre fëmijë shqiptarë, të...

Greece opens borders, ferries start operating

Greqia rinisi sot shërbimin e rregullt të trageteve, ndërsa baret e restorantet gjithashtu janë celur tejsa vendi po shton përpjekjet për të shpëtuar sezonin e tij turistik. Udhëtimi në ishuj ishte bllokuar pas vendosjes së karantinës për frenimin e...

“In the show I go out without …” – Lei Kraja confesses how Albanian footballers harass her: I also kissed women

Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është shprehur se me futbollistët nuk ka pasur asnjëherë më shumë sesa shoqëri. Por theksoi se ka pasur raste që e kanë ngacmuar, madje nuk ka munguar as flirtimi i saj me ta. “Unë...

He hangs himself in custody, here is what the 51-year-old’s wife wants

Familjarët e Bilbil Zekajt që u vetëvar të dielën në paraburgimin e Fierit kërkojnë zbardhjen e ngjarjes. Ata duan të dinë më shumë për rrethanta e vdekjes së tij. Ata hedhin dyshime nëse ishte vetvrasje apo vrasje. Bashkëshortja e 51 vjeçarit...

Finally parted ways with the Romanian billionaire? Angela Martini “shut up” everyone with the latest photos

Bukuroshja shqiptare, Angela Martini i ka dhënë fund spekulimeve se është ndarë nga miliarderi rumun Dragos Savulescu. Ditën e djeshme, ajo publikoi disa Instastory teksa po shëtiste me partnerin dhe dukeshin tepër të lumtur, të kapur për dore. Duke respektuar...

Two people end up in hospital after the quarrel

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasi janë përleshur me njëri-tjetrin, me mjete të forta në lagjen 11 nëntori në Elbasan. F.S 36 vjeç dhe K.P 44 vjeç kanë përfunduar në spital si pasojë e lëndimeve janë dërguar në spitalin...

About Me

2083 POSTS
0 COMMENTS
- Advertisement -

Latest News

The mother of 3 children is found dead in the cattle barn

A 51-year-old woman from the village of 'Skrevan' in the town of Ura-Vajgurore hanged herself near the cattle barn,...
- Advertisement -

Autumn rainy and stormy weeks, weather forecasters: Here’s how the temperatures will go

Edhe pak ditë na ndajnë nga muaji i Qershorit, zyrtarisht stina e verës, por moti ka “kapriçot” e tij duke bërë që java që...

“How Edmond Koseni threatened me with imprisonment” – Tomori’s former striker reveals the unspoken duel for the title with Tirana: They couldn’t even beat...

Për humbjen e titullit të 2000-shit, në Berat nuk e kanë FSHF-në, por edhe me Policinë e Elbasanit. Një nga protagonistët e finales së...

From time to time in life, 10 universal enigmatic myths that continue to fascinate us

Të gjithë ne kemi një dëshirë të brendshme, që kërkon përgjigje për pyetjet më themelore që shtron sot njeriu. Nga kemi ardhur? Pse jemi...

International Day of Missing Children / Three Albanian children wanted for years

Sot është Dita Ndërkombëtare që i dedikohet Fëmijëve të Zhdùkur. Edhe këtë vit, familjet në mbarë botën, përfshirë Shqipërinë nuk janë bashkuar me fëmijët...