Shtetasi me inicialet I.Q. 50 vjeç ka rënë në prangat e policisë pasi ka ushtruar dhunë fizike mbi nënën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë në rrugën “Hamdi Cenoimeri”.

Ky shtetas është ndaluar në flagrancë në banesën e tij.

Ndërsa mësohet se materialet i kanë kaluar prokurorisë dhe po vijohet me hetimet e mëtejshme.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.6, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit I.Q., 50 vjeç, pasi në rrugën ‘Hamdi Cenoimeri”, në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Citizen with the initials I.Q. The 50-year-old has fallen into the hands of the police after exercising physical violence on his mother.

The event took place in Tirana on “Hamdi Cenoimeri” street.

This citizen was detained in flagrante delicto in his apartment.

While it is learned that the materials have been passed to the prosecution and further investigations are underway.

notification:

Specialists for the Investigation of Crime in the Police Commissariat No. 6, made the arrest in flagrante delicto of the citizen IQ, 50 years old, after he exercised physical violence against his mother in ‘Hamdi Cenoimeri’ street, in the apartment. The materials were passed to the District Prosecutor’s Office. Tirana Judiciary, for further actions.