Extras

The woman gave birth to 42 children, the journalist: My grandmother gave birth to...

Moderatorja e emisionit “Abc-ja e mëngjesit”, Sibora Bitri ka bërë një deklaratë vërtetë befasuese. Mëngjesin e sotëm, teksa kolegu i saj Alban Musa ka prezantuar...

“Life is not known, Zahos I want to leave a bunch of me”, Rama...

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar sot në një konferencë për mediat në Kosovë, se ka gjithsej deri tani 22 padi, ndërsa tregoi për herë...

He escaped the camp of hell in Syria. Alvin Berisha arrives in Durrës, see...

Djali 11-vjeçar Alvin Berisha, i cili u shpëtua nga kampi Al Hol në Siri ka mbërritur në Durrës me babain e tij. Afrim Berisha ka...

“I’m afraid to be born.” The 13-year-old confesses that she became pregnant with a...

Darya Sudniynikova, një adoleshente 13-vjeçare nga Rusia, ka tronditur botën pasi ajo njoftoi se një djalë 10-vjeçar i quajtur Ivan, ishte babai i fëmijës...

Dolphins donate spectacle to the Ionian Sea. Enjoy the stunning views of the Meadow...

Mbresëlënëse kanë qenë sot disa pamje të regjistruara në detin Jon. Disa pamje të rralla janë rregjistruar mëngjesin e sotëm në plazhin e Livadhit në...

Take Hekuran Billa out of the ambush, who is the 26-year-old who betrayed her boyfriend for money?

Adjola Lakra është 26-vjeçarja që është arrestuar ditën e sotme nga policia si bashkëpunëtore në vrajsen e Hekuran Billës më 11 qershor pranë qëndrës...

Rare story/ After 32 years, the stolen engine is found, the Albanian is stopped

Një skuter i vjetër “Ciao”, i vjedhur 32 vjet më parë u gjet dhe u kthye tek pronari nga karabinierët e Novafeltria (Rimini), të...

The truth about the Bermuda Triangle

Midis Floridës, Porto Rikos dhe Bermudës ndodhet një copë deti që i ka shqetësuar shkencëtarët për shekuj. Duke përfshirë afërsisht 710,000 kilometra det, kjo...

It was only 20 minutes before it was bought, the Lamborghini worth pla 200,000 was badly hit by the van

Një Lamborghini i ri me vlerë 200.000£, i sapoblerë, është aksidentuar rëndë vetëm 20 minuta pas firmosjes së aktit të shitjes. Ai pësoi një dëmtim...

After 100 years, he gets an Albanian passport. The old man kisses her and can’t stop crying

Blogeri Olti Curri ka publikuar videon prèkëse të një të moshuari, i cili është pajisur me pasaportë shqiptare, pas rreth 100 vitesh. Sipas historisë...

The Albanian zhigolo makes an unusual story: I won € 5,000 a night

Mund ta themi me plot gojën se meshkujt shqiptarë emigrojnë rrugëve të Europës për të punuar si zhigolo. Megjithëse në vendin tonë ky zanat...

Trending Now