Extras

The journalist experiment / This happens within a minute after putting on the mask

  Gazetari i njohur, Armir Shkurti ka publikuar një video, ku ka treguar sesa rritet niveli i dioksidit të karbonit pas vendosjes së maskës. Sipas...

The businessman’s son washes Lamborghini tires with champagne

Djali i një biznesmeni ka realizuar një video ku duket duke larë gomat e makinës së tij me shampanjë. Makina në fjalë, që kushton...

Here is how Janullatos is transported by capsule by the Greeks from the plane...

Kryepeshkopi Janullatos mbrëmjen e sotme u transportua nga Shqipëria në Greqi me një avion ushtarak për t’u trajtuar me mjekim të specializuar në Athinë,...

After 14 boys in a row, the couple finally gives birth to a girl

  Një çift nga Michigan më në fund kanë sjellë në jetë një vajzë pasi kishin pasur 14 djem radhazi. Kateri dhe Jay Schwandt mirëpritën...

Meet Joe Biden’s family. From the troubled son, to the tragic deaths of two...

  Kandidati president për zgjedhjet e Amerikës, i cili po “lufton” me Donald Trump në zgjedhjet e SHBA 2020, ka pësuar tragjedi të pakonceptueshme në...

Unusual / Republican candidate in US wins election, but died 1 month ago from Covid-19

  Mund të duket e pabesueshme, por ka ndodhur me të vërtetë. Në Dakotën e Veriut, një kandidat i cili kishte humbur jetën për shkak...

They risked their lives, these are the two heroic Muslims who helped the policemen and the wounded citizens in Vienna

  E teksa gjithë Vjena është tronditur nga sulmi terrorist që ndodhi mbremjen e djeshme, nuk ngelen pa u vënë re dhe pa folur për...

Miracle in Turkey, 4-year-old child emerges alive from earthquake rubble after 91 hours

  Një tjetër mrekulli ka ndodhur nën gërmadhat e ndërtesave të shembura nga tërmeti në Izmir. Siç raportojnë mediat vendase, 91 orë pas tërmetit, skuadrat e...

Alfred Cakos prediction: There is a plan for three quarantines, another virus will be launched

Si çdo javë, konspiracionisti Alfred Cako ishte i ftuar dje në studion e emisionit “E Diell”. Pas shumë e shumë deklaratave të forta edhe...

Turkish ‘Nostradamus’ predicting today’s earthquake, this is what Interior Minister Soylu said earlier this year

  Ministri i Brendshëm turk Suleyman Soylu ka deklaruar në janar të këtij viti se qeveria po përgatitej seriozisht për një tèrmet të fùqishëm deri...

The moment when the bull lifts the car in the air

  Thënia e famshme “Kur ngatërrohesh me një dem, merr brirët”, duket se është mjaft e përshtatshme për këtë situatë. Një video e një demi...

Trending Now