Health

Another kindergarten is closed in Elbasan. The staff member came out with COVID

Mbyllet një tjetër institucion arsimor në Elbasan. Bëhet fjalë për kopshtin nr 4 në këtë qytet në lagjen „11 nëntori“. Sot nuk janë pranuar fëmijët...

312 cases with Covid in Elbasan, a pedagogue is infected, colleagues are isolated

Që nga fillimi i pandemisë në Elbasan janë konfirmuar pozitive 312 raste. Covid ka prekur zyrtarë dhe qytetarë të thjeshtë, disa prej të cilëve e...

The SP deputy in Elbasan comes out with COVID-19

Deputeti i Partisë Socialiste në Elbasan, është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Burime bëjnë me dije se deputeti socialist Florenc Spaho, është infektuar me Covid 19. Ndër...

LATEST NEWS / The first educational building in Elbasan closes, three people test positive...

Kopshti kublik nr7 në qytetin e Elbasanit është mbyllur, pasi tre persona nga personeli i këtij kopshti kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Pas bërjes...

A lecturer at the Faculty of Economics in Elbasan is infected with COVID-19

  Një Pedagoge, në Fakultetin Ekonomik në qytetin e Elbasanit, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Gazetari Aldo Kozarja raportoi se ajo është karantinuar në banesën e...

Elbasan / Two teachers are infected with Covid

  Ditën e sotme u raportuan 108 raste pozitivë me Covid-19 nga Ministria e Shëndetësisë, ku disa prej tyre janë në Elbasan. Mësohet se mes të...

Record numbers in Elbasan, 17 new cases are registered with COVID-19

Record of figures with COVID-19 in the city of Elbasan. Sources suggest that 17 new cases of coronavirus have been confirmed today. The Ministry of Health...

This change safely reveals the dangerous disease of malignant cancer

  Kanceri i mushkërive është një ndër llojet më të shpeshta dhe më të rënda të kancerit, ndërkaq diagnoza e kësaj sëmundjeje malinje shpesh është...

Infected with Covid, the head of the clinic at QSUT, Pipero accompanies him during transportation to Turkey

  Shefi i ORL tek spitali Francez Besim Boçi, është infektuar me koronavirus. Gjendja e tij është përkeqësuar, ndërsa raportohet se është dërguar me urgjencë për...

15 new cases of COVID-19 in Elbasan

Janë konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus në Elbasan. Rastet e reja janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa tamponët janë marrë...

Latest News / Covid-19 “touches” the Elbasan prosecutor’s office, the employee and the judicial police officer become infected

Covid 19 ka “prekur” prokurorinë e Elbasanit. Pozitivë ka rezultuar një punonjëse dhe një oficer i policisë gjyqësore. Mësohet po ashtu se të dy punonjësit...

Trending Now