Your report

The car collides with the bars of the road, the driver is injured

Makina përplaset me hekurat e rrugës, plagoset shoferja Një aksident është regjistruar sot në rrugën Laç-Lezhë, ku për pasojë një vajzë e re ka mbetur...

Massive landslide, blocking Elbasan-Librazhd axis

Rrëshqitje masive gurësh, bllokohet aksi Elbasan-Librazhd Reshjet e dendura të shiut të rëna gjatë orëve të fundit kanë shfaqur edhe problemet e para. Kështu një masiv...

The man found dead has been shot in the back. New details. Police notification

Burri i gjetur i vdekur është vrarë pas shpine. Detaje të reja. Njoftimi i policisë Mëngjesin e sotëm një 34-vjeçar është gjetur pa jetë në...

The convict is sentenced to 60 years in prison

Arrestohet i dënuari me 60 vite burg Eshte arrestuar një person i dënuar me 60 vjet burgim. Kjo është bërë e mundur gjatë një operacioni të...

“I am innocent of that God. Don’t leave my 2-year-old daughter orphaned. ” Poisoned...

“Jam e pafajshme për atë Zot. Mos ma lini vajzën 2 vjeçe jetime”. Helmoi vjerrën, fjalët e fundit të Marjana Cmetës para se të...

The boys badly beat Angela’s famous transgender. Strong LGBT reactions and embassies

Çunat rrahin keq transgjinoren e famshme Anxhela. Reagime të forta të LGBT dhe ambasadave Dhuna ndaj anëtarëve të komunitet LGBT duket se nuk do të...

Two cars collide on Boulevard, one enters the store

Përplasen dy makina në Bulevard, njëra hyn brenda dyqanit Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Korçë, ku një prej mjeteve ka...

The 34-year-old is found dead on the street. Police Notification. Name

Gjendet ivdekur në rrugë 34-vjeçari. Njoftimi i Policisë. Emri Nje 34 vjecar është gjetur i vdekur gjatë oreve të para të mengjesit te sotem në...

Put the friend in ambush, the latest messages of the victim are revealed

Nxorri shokun në pritë, zbulohen mesazhet e fundit të viktimës Dalin detaje të reja nga vrasja e Eri Zefit në Zall Xhuxhë të Mirditës. Një...

Zeqir Sulkuqi – Honorary Citizen of Elbasan

Nën tinguj mbresëlënës dhe me një performancë për t’u admiruar, Zeqir Sulkuqi dhe miqtë e tij dhuruan një mbrëmje magjike me orkestrën filarmonike të...

Another accident in Elbasan. The van ends up in the canal

Një tjetër aksident është regjistruar pak më parë në aksin Librazhd – Elbasan, në Xibrakë. Një furgon ka përfunduar në kanal, ndërsa drejtuesi ka pësuar...

Trending Now