Your Story

Albanian dies in Britain, his friend touches with the dedication: Get us bored Get,...

  Gazetari i Fax News, Fatjon Gjinaj ka bërë një dedikim të ndjerë për mikun e tij të fëmijërisë që ka ndërruar jetë nga një...

He tried to snatch the baby from the mother’s hand, the teenager tells him...

  Mbrëmjen e djeshme në lagjen nr. 17 të Korçës është shënuar një ngjarje që ka shokuar qytetin, pasi një person i dyshuar me probleme...

Tragjike në Prrenjas/ Bie në gropën me ujë, humb jetën 13-vjeçar. Njoftimi i policisë

Bie në gropën me ujë, humb jetën i mituri. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel. 13-vjeçari E.D. ka rënë në një gropë me ujë pranë...

Death accident on the Elbasan-Tirana road. The car collided with two young men

Aksident me vdekje në rrugën Elbasan-Tiranë. Makina përplas dy të rinj. Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Elbasan, ku raportohet për...

The Albanian worker lost his life, fell 18 meters high

Një punëtor shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në punë sot në mesditë, në Scandicci (Firence). Shqiptari, 48 vjeç, u rrëzua nga skela...

The mother of the 4-year-old who was electrocuted speaks: She went to drink water…

Një ngjarje e rëndë u raportua mëngjesin e sotëm në Berat. Një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën për shkak se ra në kontakt me një nga...

Drunk taking the song and dance, the police chief and 5 cops suffer badly

Janë pezulluar nga detyra shefi i rendit dhe 5 efektivë policie në Gramsh pas publikimit të një videoje që bëri xhiron e rrjetit ku...

The child gets in front of the car, the driver commits a “heroic” act and avoids tragedy

Një aksident i rëndë ndodhi ditën e sotme në segmentin e rrugës Kashar-Rinas por që fatmirësisht u shmang një tragjedi e mundshme. Fatkeqësisht nga informacionet...

“Here it is, man” / A person falls from a height, witnesses film the first images

  Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur sot pasdreke në Yzberisht, Tiranë. Një punëtor i një pallati në ndërtim është rrëzuar nga skela. Sipas...

My story, the woman tells: After 15 years of living together and with 4 children, I celebrated when my husband was in prison

Programi “Historia ime” solli ditën e sotme historinë e 35-vjeçares Ema. Ajo është nënë e 4 fëmijëve dhe jeta e saj ka kaluar në...

Main “How much was Berisha, sing at rallies” / Fans return to Ermal Mamaqi: Say a word about the Theater

Ermal Mamaqi njihet si një nga personazhet që më së shumti poston video dhe foto funny në rrjetet sociale. Atë ka bërë edhe ditën e...

Trending Now