Your Story

The boys killed in honor, the mother who had an intimate relationship with the...

Mejte Shera, nëna e dy vëllezërve që vranë Abdulla Budllën, ka treguar para policisë se si një lidhje intime që ajo kishte me 71-vjeçarin,...

Albanian invades foreign media / The marriage proposal burns down his house, but he...

Shqiptari pushton mediat e huaja/ Propozimi për martesë i djeg shtëpinë, por ai nuk e lë me aq! Një propozim për martesë i dalë jashtë...

The tragedy in Himara, the boy shudders: My mother died in my arms, I...

Mëngjesin e të mërkurës Avdul Rama së bashku me nënën, babain dhe një shok shkuan në det për të mbledhur rrjetat. Por shumë shpejt...

Powerful explosion in Skrapar, fasoneria engulfed by flames

  Një zjarr ka rënë pak minuta më parë në qytetin e Skraparit. Mësohet se në një fasoneri këpucësh ka ndodhur një shpërthim dhe më pas...

“I met him yesterday”, Artan Hoxha reveals what happened to Mihal Kokëdhima

“E takova dje”, Artan Hoxha zbulon çfarë ka ndodhur me Mihal Kokëdhimën Gazetari Artan Hoxha në një postim në rrjetet sociale ka zbuluar takimin me...

He was promised marriage, but “aunt” put him on the net, the story of the young woman who managed to take the group of...

Iu premtua martesë, por ”halla” e futi në rrjetë, historia e të resë që arriti të çonte në burg grupin e trafikantëve Gazetarja e Fax...

Father went to visit him, but got infected and lost his life, VOA: What Albanian students face in the US

  Kolegjet dhe universitetet amerikane kanë muaj që diskutojnë për mënyrën më të sigurtë të mësimdhënies duke ndryshuar disa herë planet pas shtimit të rasteve...

Photo that is making the rounds of the network / The heroine nurse who rescued three babies after the mega-explosion in Beirut

Një infermiere shpëtoi tre foshnje të porsalindura pasi mega-shpërthimi në Beirut tronditi spitalin ndërsa rrafshoi ndërtesat la qindra të plagosur që ishin afër vend...

Mysterious events. The young man’s grave is opened twice. Mother with tears in her eyes: The truth should be revealed

Ngjarja e rëndë e ndodhur më 20 qershor 2020 në fshatin Valikardhë të Njësisë Administrative Zerqan në Bashkinë Bulqizë, ku gjeti vdekjen 36-vjeçari Edmond...

The 29-year-old lost his life at work, his brother makes the dedication touching: You left prematurely!

Një 29-vjeçar humbi jetën ditën e djeshme në Tropojë, teksa ishte duke rregulluar një makineri në vendin e punës. Artan Mulosmani ka ndërruar jetë në...

Young people from Korça take four foreigners in the car, stab them and steal their money

  Një ngjarje e rëndë është shënuar së fundmi në Korçë. Një 20-vjeçar dhe 2 persona të tjerë janë shpallur në kërkim nga policia pasi kanë...

Trending Now