Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në zyrën elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë.

Burime bëjnë me dije se një 25-vjeçar i identifikuar si Gledi Okshtuni ka mbetur i plagosur. Ai është dërguar në spitalin e Durrësit ku po merr ndihmën e parë mjekësore.

Mësohet se sherri ka nisur mes anëtarëve të PS dhe PD në qendër të qytetit në lagjen sharrë.

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në zyrën elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë.

Burime bëjnë me dije për ABC se një 25-vjeçar i identifikuar si Gledi Okshtuni ka mbetur i plagosur. Ai është dërguar në spitalin e Durrësit ku po merr ndihmën e parë mjekësore.

Mësohet se sherri ka nisur mes anëtarëve të PS dhe PD në qendër të qytetit në lagjen sharrë

Gunshots were recorded tonight at the Democratic Party election office in Kavaja.

Sources suggest hat a 25-year-old identified as Gledi Okshtuni has been injured. He was taken to Durrës hospital where he is receiving first aid.

It is learned that the quarrel started between the members of SP and PD in the center of the city in the Sharra neighborhood