Një 60-vjeçar ka humbur jetën në Vorë, pasi ka rënë nga kati i dytë i banesës së tij. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme rreth orës 11:00.

Mësohet se 60-v jeçari M. A., ishte duke punuar në banesë dhe aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë ku për pasojë ka humbur jetën.

“Më datë 29.01.2021, rreth orës 11:00, në Vorë, duke punuar në banesën e tij, aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi M. A., 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

A 60-year-old man lost his life in Vora, after falling from the second floor of his apartment. Sources from the police suggest that the event happened this morning around 11:00.

It is learned that 60-year-old jeçar M. A., was working in the apartment and accidentally fell from the second floor where he consequently lost his life.

“On 29.01.2021, around 11:00, in Vora, while working in his apartment, he accidentally fell from the second floor and as a result, the citizen M. A., 60 years old, lost his life.

The investigative group is at the scene and is working to clarify the circumstances of the event “, the police announces.