Një 49 vjeçar i jep fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri.

Nuk i dha me qira automjetin dhe tentuan ta vrisnin me pistoletë me silenciator

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Torovicë të Lezhës.

Policia nuk jep detaje të tjera për humbjen e jetës së shtetasit me iniciale T.M.

Njoftimi:

Më datë 03.02.2021, rreth orës 14 :30, pranë banesës së tij, në fshatin Torovicë, Lezhë është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi T.M.,49 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

A 49-year-old man ends his life by committing suicide with a firearm.

He did not rent the vehicle and tried to kill him with a silenced pistol

The event took place this afternoon in the village of Torovica, Lezha.

Police do not provide further details on the loss of life of the citizen with the initials T.M.

Notice:

On 03.02.2021, around 14:30, near his apartment, in the village of Torovica, Lezha, the citizen T.M., 49 years old, committed suicide with a firearm. The investigation team is at the scene and is working to fully clarify the cause and circumstances of the event.