Pas një sherri për motive të paqarta, një përleshje me armë zjarri është regjistruar në Itali.
Sherri ka përfshirë 3 persona mes tyre edhe një shqiptar 27-vjeç.

Motivet e zënkës nuk dihen ende, teksa bëhet me dije se pas sherrit, dy personat e kanë ndjekur shqiptarin deri në banesën e ti dhe më pas kanë qëlluar me 4 plumba drejt shtëpisë së 27-vjeçarit.

Konkretisht ngjarja ka ndodhur në një rrugicë në Montecompatri. Arsyeja e sherrit nuk dihet ende, por policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Burimi: it.notizie.yahoo.com/joq.al

Following a quarrel over unclear motives, a gun battle has been recorded in Italy.
The quarrel involved 3 people, including a 27-year-old Albanian.

The motives of the quarrel are not known yet, as it is reported that after the quarrel, the two people followed the Albanian to your apartment and then shot with 4 bullets towards the house of the 27-year-old.

Specifically the event took place in an alley in Montecompatri. The reason for the quarrel is not known yet, but the police are investigating the full clarification of the event.

Source: it.notizie.yahoo.com/joq.al