Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Dedaj në Pukë.

Një person i identifikuar me inicialet L.M., po lëvizte me motor dhe u rrëzua mbi një urë këmbësorësh, ku gjeti vdekjen.

Policia dhe forcat zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes.

 

A serious accident resulting in death occurred this evening in the village of Dedaj in Puka.

A person identified by the initials L.M., was riding a motorcycle and crashed into a pedestrian bridge, where he died.

Police and firefighters rushed to the scene.