Edhe pse ka pak kohë që nuk publikon ndonjë këngë të re, Zaimina Vasjari, ka gjetur mënyrën se si të qëndrojë në qendër të vëmendjes së fansave të saj.

Këngëtarja e njohur, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, herë pas here ndan me ndjekësit foto shumë hot dhe seksi.

E kështu ka bërë edhe një ditë më parë, ku ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.

Zaimina duket në super formë me format e saj perfkte. Madje edhe fansat nuk kanë nguruar që ta komplimentojnë.

Although she has not published any new songs for some time, Zaimina Vasjari has found a way to stay in the spotlight of her fans.

The famous singer, who is quite active on social networks, occasionally shares with her followers very hot and sexy photos.

And so he did the day before, where he published a photo where he appears in a bikini.

Zaimina looks in super shape with her perfume shapes. Even the fans did not hesitate to compliment him.