Kampionati spanjoll u mbyll dhe tashmë futbollistët kanë gjithë të drejtën e zotit të shijojnë disa ditë pushimi dhe relaksi në plazh, pasi edhe temperaturat ua mundësojnë më së miri.

Njëri prej tyre është edhe Lionel Messi, i cili po shijon pushimet romantike me bashkëshorten e tij Antonela Rokuco dhe fëmijët në Ibiza.

Leos i është bashkuar edhe shoku i skuadrës, Luis Suarez së bashku me familjen e tij.

Ylli argjentinas u fotografua në krah të bashkëshortes teksa putheshin e përqafoheshin në një jaht luksoz.

Antonela vuri në pah format e saj të tonifikuara trupore e veshur me bikini. Fotot kanë bërë xhiron e internetit, ndërsa çifti duket më i dashuruar se kurrë

The Spanish championship is closed and now the footballers have every right to enjoy a few days of rest and relaxation on the beach, as the temperatures allow them the best.

One of them is Lionel Messi, who is enjoying a romantic holiday with his wife Antonela Rokuco and children in Ibiza.

Leos has also been joined by teammate Luis Suarez along with his family.

The Argentine star was photographed next to his wife as they kissed and hugged on a luxury yacht.

Antonela highlighted her toned body shapes wearing a bikini. The photos have made the rounds of the internet while the couple looks more in love than ever