Një tërmet i fuqishëm është regjistruar pak minuta më parë në Meksikë.
Tërmeti me magnitudë 7.4 Rihter ka pasur si epiqendër shtetin e Oaxaca në Meksikë. Mendohet të ketë të dëme të shumta.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Zbulohen pamje të 4 ‘skifterëve’ që terrorizuan Elbasanin, Librazhdin, Cërrikun, Belshin dhe Peqinin me 40 vjedhje 2 muajt e fundit: Kishin theks verior

 

A powerful earthquake was recorded a few minutes ago in Mexico.
An earthquake measuring 7.4 on the Richter scale shook the state of Oaxaca in Mexico. There are thought to be numerous damages.

To become part of the “Balkanweb” group, just click: Join Group and the request will be approved immediately.