Një 50-vjeçar, i identifikuar me inicialet Sh.H., është gjetur pa shenja jete në fshatin Floq të Librazhdit.

Dyshohet se është vetëvarur, por mbetet e paqartë se me kë jetonte dhe ku u gjet i vdèkur.
Në vendngjarje ka shkuar policia e cila po punon për zbardhjen e rrethanave.

Sipas të dhënave, 50-vjeçari vuante nga depresioni.

A 50-year-old man, identified by the initials Sh.H., was found without signs of life in the village of Floq in Librazhd.

It is suspected that he hanged himself, but it remains unclear with whom he lived and where he was found dead.
Police went to the scene and are working to clarify the circumstances.

According to the data, the 50-year-old was suffering from depression.