Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë ditën e sotme një 18 vjeçar i cili përndiqte dhe shqetësonte vazhdimisht ish të dashurën e tij. Shtetasi me iniciale M. C., 18 vjeç, banues në Elbasan është arrestuar nga Specialistët për Hetimin e krimit pasi rasti është kallëzuar në polici. Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme procedurale

Njoftimi i Policisë:
Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan u arrestua në flagrancë shtetasi M. C., 18 vjeç, banues në Elbasan, pasi ka përndjekur dhe shqetësuar vazhdimisht ish të dashurën.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme procedurale

Elbasan police have arrested in flagrante delicto today an 18-year-old man who was constantly harassing and harassing his ex-girlfriend.

The citizen with the initials M. C., 18 years old, resident in Elbasan was arrested by the Specialists for the Investigation of the crime after the case was reported to the police. The investigative materials were forwarded to the Prosecution at the Court of First Instance Elbasan, for further procedural actions

Police Notice:
The Crime Investigation Specialists at the Elbasan Police Commissariat arrested in flagrante delicto the citizen M. C., 18 years old, resident in Elbasan, after constantly persecuting and harassing his ex-girlfriend.

The investigative materials were forwarded to the Prosecution at the Court of First Instance Elbasan, for further procedural actions