Aksident në seri, përplasen tre automjete në Elbasan.

Një aksident ku janë përfshirë 3 makina ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. 3 makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe njëra prej tyre ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Nga ky aksident ka mbetur një shtetas i plagosur i cili është dërguar në spitalin e Elbasanit.

Në aksident është përfshirë mjeti Mercedez Benz A Class i cili ka rënë ne kanal, një Opel Astra dhe një Mercedes Benz C Class.

Mendohet se shkak i aksidentit ka qenë moti me lagështirë.

Accident in the series, three vehicles collide in Elbasan.

An accident involving 3 cars occurred today in the city of Elbasan. 3 cars collided with each other and one of them went off the road and ended up in the canal.

An injured citizen was left from this accident and was sent to the hospital of Elbasan.

The accident involved a Mercedes Benz A Class vehicle that fell into the ditch, an Opel Astra and a Mercedes Benz C Class.

the cause of the accident is thought to have been wet weather