Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet mbrëmjen e sotme.

Një 60-vjeçar me iniciale SH.U nga Tirana i ka dhënë fund jetës duke vetëvarur në një pemë. Ngjarja ka ndodhur reth orës 18:50, në fshatin Mustafakoç, në Baldushk.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

A serious incident was recorded in the capital tonight.

A 60-year-old man with the initials SH.U from Tirana has ended his life by hanging himself from a tree. The event took place around 18:50, in the village of Mustafakoç, in Baldushk.

The investigation team is at the scene and is working to determine the circumstances of the event.