Ky është momenti tronditës kur një makinë përplas dhe hedh në ajër në karrocë brenda së cilës gjendej një fëmijë tre muajsh.

Në pamjet filmike do të shikoni nënën e cila bashke me fëmijën kalojnë tek vijat e bardha dhe në këtë moment makina përplas karrocën.

Foshnja u dërgua me urgjencë në spital dhe ishte një mrekulli që ai i shpëtoi aksidentit.

Ndërkohë shoferi u arrestua pasi rezultoi se kishte kaluar me 9 herë normën e alkoolit.

Ngjarja tronditëse ndodhi në Energodar, Ukrainë.

This is the shocking moment when a car slammed into the body of a three-month-old baby.

In the film footage you will see the mother and her baby crossing the white lines and at this moment the car slams into the carriage.

The baby was rushed to hospital and it was a miracle that he escaped the accident.

The driver, meanwhile, was arrested after finding that he had exceeded the alcohol level by 9 times.

The shocking event happened in Energodar, Ukraine.