Një person është qëlluar me armë në Shkodër. Sipas informacioneve i plagosuri është dërguar me urgjencë në spital.

Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të Prek Calit në Shkodër. Akoma nuk dihen identitetet e personave të përfshirë në ngjarje dhe shkakun e plagosjes.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

One person was shot in Shkodra. According to the information, the injured person was sent to the hospital urgently.

The event took place near the intersection of Prek Cali in Shkodra. The identities of the people involved in the event and the cause of the injury are still unknown.

Police are at the scene to clarify the circumstances of the event.