accident

Accident on the Elbasan-Papërr axis, long queues of vehicles

Një aksident është regjistruar paraditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Papërr. Përplasja mes mjeteve ka ndodhur në afërsi të fshatit Papërr. Sipas informacioneve që vijnë në redaksi, aksidenti ka provokuar radhë të gjata të automjeteve. Shoferët ankohen se ende nuk...

The police car crashed to death the pedestrian

Një qytetar në Korçë mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë pasi u përplas për vdekje nga makina e policisë. Aksidenti ka ndodhur në aksin Korçë-Maliq në fshatin Çiflig rreth orës 22:50. Sipas njoftimit zyrtar, makina e policisë tip “Ford” aksidentoi...

Car collides with a tree and overturns on the side of the road

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd, ku një makinë ka përfunduar përmbys. Bëhet me dije se një makinë tip “benz” siç shihet edhe në fotot e mëposhtme ka përfunduar përmbys. Mësohet se gjithçka ka nisur nga parakalimi i...

Who is the 25-year-old from Elbasan seriously injured in Divjaka. The 19-year-old dies, his friend is also injured

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në parkun e Divjakës gjatë ditës së sotme. Një makinë tip Audi ka dalë nga rruga duke u përplasur me pishat. Burime bëjnë me dije se në aksident janë plagosur edhe 2 persona,...

Accident to death the pedestrian crashes and is left in the middle of the road. 5 other citizens are arrested

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Tiranë, në fshatin Varosh, ku është gjetur pa shenja jete shtetasi S. M., 54 vjeç. Dyshohet se 54-vjeçari mund të jetë aksidentuar nga një mjet ende i paidentifikuar, i cili është...

Triple accident on “Rruga e Kombit” / Cars are torn to pieces, driver and passenger injured

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në "Rrugën e Kombit". Mësohet se dy autovetura janë përplasur me një furgon në segmentin Milot – Rrubik. Shoferja dhe pasagjerja e njërës prej autoveturave janë plagosur dhe janë nisur...
- Advertisement -

Latest News

Ofertat e punësimit mbeten të ulëta

Ekonomia po i kthehet normalitetit, por oferta për punë mbetet e ulët, aktualisht jane vetëm 390 oferta per vende...
- Advertisement -

Ja si ndikon tiroidja në sëmundjet e zemres

Si ndikon tiroidja te semundjet e zemres, ja cfarë duhet të dini patjetër. Shpesh herë ndodh që problemet me tiroiden nxisin shqetësime të...

Arsyet pse duhet konsumuar çaji jeshil

Caj jeshil-8 arsyet perse duhet bere pjese e perditshmerise sone Një filxhan çaji na ndihmon gjithmonë gjatë kohës kur jemi të stresuar, të shqetësuar...

Fantastic Italy! Defeats Switzerland 3 to 0 and advances to the next stage

Italia tregon supremacinë edhe ndaj Zvicrës. Ashtu si ndaj Turqisë, azzurët fitojnë 3-0 dhe kualifikohen për në fazën tjetër të Euro 2020. Për më...

Artan Hoxha reveals the “hot” neighborhoods where RENEA attacked: The message and the US list

Aksioni i bujshëm i RENEA-s në dy ditët e fundit në foletë e krimit në vend është ndërmarrë nga 36 efektivë policie gjithsej. Gazetari...