bebe

“HTML”, emri i çuditshëm i një bebeje

Një web designer nga Filipine vendosi ta quajë të birin e porsalindur, HTML në nder të profesionit të tij. Mac Pascual tha se ishte një traditë familjare të kesh një emër unik kur mirëpret një fëmijë të porsalindur duke...

The baby loses its life during birth, the Albanian doctor is arrested

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në spitalin e Gjilanit ku një foshnjë ka humbur jetën gjatë procesit të lindjes. Sipas mediave kosovare foshnja ka humbur jetën rreth orës 19:00 të ditës së premte dhe menjëherë është...
- Advertisement -

Latest News

Caused $ 4 billion in damage by removing bottles from the table, Coca-Cola retaliates against Ronaldo

Yesterday's action of Cristiano Ronaldo, who shortly before holding a conference on the Portugal-Hungary match, removed two bottles of...
- Advertisement -

The EU lifted travel restrictions for Albanians, but what do you need to know before you leave?

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian ranë dakord sot që të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore duke përfshirë, Shqipërinë,...

Expired passports will be valid until …

Pasaportat me afat të skaduar do të vazhdojnë të vlejnë deri më 31 dhjetor 2021, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, transmeton Zhurnal. Sipas...

These are the inappropriate combinations: Do not go out with this horoscope sign!

Meetings can be very complicated. But if you take a look at your astrological chart, you may be able to take advantage. If you could...

He worked in construction and beat the Greek businessman, the 3-year sentence of the mayor of Mallakastra is clarified

Fax News ka zbardhur vendimin e dënimit të kryebashkiakut të Mallakastrës në Greqi. Qerim Ismailaj, në vitin 1999 punonte në ndëtim në shtetin fqinj,...