Boris Johnson and his fiancée Carrie Symonds

A year after the birth of the son, the British Prime Minister is getting married in complete secrecy

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson dhe e fejuara e tij, Carrie Symonds, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Mediat britanike shkruajnë se çifti ka zgjedhur një ceremoni private dhe krejtësisht sekrete. Ato kanë shtuar se Johnson dhe...
- Advertisement -

Latest News

Artan Hoxha reveals the “hot” neighborhoods where RENEA attacked: The message and the US list

Aksioni i bujshëm i RENEA-s në dy ditët e fundit në foletë e krimit në vend është ndërmarrë nga...
- Advertisement -

Fish eating male testicles arrive in European waters

Peshku që njihet për ngrënien e testikujve të meshkujve është zbuluar për herë të parë në ujërat evropiane. Bëhet fjalë për Pacu, lloj peshku...

The 62-year-old died in the hospital when he collided with an “Audi” pedestrian

Mesditën e sotme u regjistrua një ngjarje e rëndë në Xhafzotaj të Durrësit, ku një 21-vjeçar i cili ishte duke lëvizur me automjetin e...

Bomb alarm just before the Italy-Switzerland match

Një alarm për bombë ka ngritur në këmbë të gjithë policinë e Romës, ndërkohë që për pak pritet të nisë ndeshja Itali-Zvicër. Alarmi është dhënë...

The new method of thieves / Spray and put the family to sleep, here are the areas that are experiencing ‘nightmares’

Një grup kriminal i cili kryen grabitje rregullsisht në zonat larg Tiranës por jo vetëm, është vënë nën hetim nga policia e shtetit. Banesat e...