C oca-Colas

After Ronaldo, Locatelli of Italy also gives blows to Coca-Colas (VIDEO)

I pari e nisi Ronaldo, tani po e pasojnë edhe lojtarët e tjerë. Zhvendosja e shisheve të coca-colës apo birrave duket se është kthyer në trend në këtë Euro 2020. Manuel Locatelli, i cili mbrëmë ishte lojtari i ndeshjes në...
- Advertisement -

Latest News

The Albanian consul in Lebanon reveals the reason why Eva Dumani remains the only one in Syria

The Consul of Albania in Lebanon Marc Ghorayeb who has been the connecting bridge for the repatriation of 5...
- Advertisement -

Thousands of citizens from Kosovo flock to Albania

  Mijëra qytetarët nga Kosova zgjedhin bregdetin shqiptar për të pushuar. Mëngjesin e sotëm janë shënuar radhë ta gjata automjetesh kryesisht të ardhur nga Kosova, duke...

How many Albanians are thought to be there? Rama warns of another operation in the ‘Al Hol’ hell camp

Prime Minister Edi Rama in a press conference gave details of the repatriation operation of 19 Albanians from the infamous Al Holi camp in...

Rama: ‘There are two Albanians who do not want to return, they are being held hostage inside the camp’

Fjala e Kryeministrit Edi Rama: Operacionet e kësaj natyre nuk janë të lehta, pasi nuk janë as kampe pushimi dhe as kampe shtetërore, janë kampe...

Albania on fire. IGJEUM: In 10 counties there is a high risk of fires

  Prej disa ditësh zjarre të mëdha kanë pushtuar vendin. Kjo për shkak se gjithashtu prej disa ditësh vendi është përfshirë nga një valë e...