Caj

Arsyet pse duhet konsumuar çaji jeshil

Caj jeshil-8 arsyet perse duhet bere pjese e perditshmerise sone Një filxhan çaji na ndihmon gjithmonë gjatë kohës kur jemi të stresuar, të shqetësuar apo dhe të mërzitur. Ndoshta kjo është arsyeja pse çaji është pija më e preferuar...
- Advertisement -

Latest News

Luiza Gega’s fantastic race. Passes to the 3000m final at the Olympics

A result we have all been waiting for, we will finally see a red and black athlete in a...
- Advertisement -

The thief was caught robbing a necklace and disappearing by bicycle

Shkodra police have arrested 29-year-old Kristjan Arra, as a suspected perpetrator of several robberies with violence in the city. The young man is suspected...

Case repeated in Greece / I asked for divorce, 47-year-old Albanian stabs his wife

Një tjetër krim në familje shqiptare ka ndodhur mbrëmë në orën 11.30 në Vounara, Lalisou në ishullin Rodos. Gruaja 36 –vjeçare i ka kërkuar...

DW / From 1 August entry into Germany only with negative test

On August 1, the obligation to test for returnees came into force, a measure taken to prevent the spread of the virus at the...

Albanians clash with Italian police in Malpensa. Due to delays

Kanë mbetur të bllokuar që prej mbrëmjes së djeshme. Shqiptarët përplasen me policinë italiane në aeroportin “Malpensa”, në Milano. Qytetarët nuk kanë marrë asnjë përgjigje...