cat

The cat commits an almost perfect crime et Caught in ‘flagrante delicto’, introducing drugs into prison

  Authorities in Panama have spotted an unusual trafficker, a stuffed white cat, with a pack of drugs tied to his body as he tried to enter jail. The unusual criminal was detained in front of the Nueva Esperanza prison,...
- Advertisement -

Latest News

The new method of thieves / Spray and put the family to sleep, here are the areas that are experiencing ‘nightmares’

Një grup kriminal i cili kryen grabitje rregullsisht në zonat larg Tiranës por jo vetëm, është vënë nën hetim...
- Advertisement -

The burnt body of a 45-year-old man in Greece is identified

Identifikohet trupi i djegur që u gjet në Katerini të Greqisë. Mediat greke bëjnë me dije se bëhet fjalë për një parukier 45-vjeçar. Ai u...

Udhëtimet: Bashkimi Europian hap kufijtë me Shqipërinë

Vendet anëtare të Bashkimit Europian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga disa vende dhe territore...

“He put me to bed, I slept with the children, he slept with the other” – Meet the sad story of the 30-year-old who...

Një grua 30-vjeçare e cila është martuar në moshën 17 vjeç me dashuri, ka rrëfyer në emisionin “Historia ime” si i rrodhën ngjarjet e...

Son: They had thousands of euros with them. Details from the murder of the couple from Vlora

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen makabre të çiftit shqiptar nga Vlora. Djali i bashkëshortëve të ndjerë, Shpëtim dhe...