Christian Eriksen Danish

The photo that made the world curious / Why did the Danish footballers build a fence over Eriksen?

Dita e djeshme për pak sa nuk u kthye në një tragjedi, pasi pati një ngjarje që ngriu zemrat e mijërave tifozëve gjatë ndeshjes Danimarkë-Finlandë. Zemra e futbollistit ndali për pak minuta të gjithë u shokuan dhe ngelën pa...
- Advertisement -

Latest News

Amazing! Ufo visits Elbasan. Filmed by residents

Tashmë nuk është më thjesht një teori konspirative apo hamendje e dikujt. Çdo ditë e më shumë raportohen foto...
- Advertisement -

Luiza Gega’s fantastic race. Passes to the 3000m final at the Olympics

A result we have all been waiting for, we will finally see a red and black athlete in a final at the Tokyo Olympics....

The thief was caught robbing a necklace and disappearing by bicycle

Shkodra police have arrested 29-year-old Kristjan Arra, as a suspected perpetrator of several robberies with violence in the city. The young man is suspected...

Case repeated in Greece / I asked for divorce, 47-year-old Albanian stabs his wife

Një tjetër krim në familje shqiptare ka ndodhur mbrëmë në orën 11.30 në Vounara, Lalisou në ishullin Rodos. Gruaja 36 –vjeçare i ka kërkuar...

DW / From 1 August entry into Germany only with negative test

On August 1, the obligation to test for returnees came into force, a measure taken to prevent the spread of the virus at the...