Currency Exchange

Meet the Currency Exchange, May 15, 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundi Britanik dhe Dollarit. Ndërkohë Franga Zvicerane ka shënuar rritje. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: ...

Currency Exchange, 06 May 2021

In the Foreign Exchange rate today there is a slight decline of the Euro and the Swiss Franc. Meanwhile the Dollar and the British Pound and have risen. Below you will find the updated exchange rate: Dollar: Buy 102 Sell 102.8 Euro:...

Currency Exchange, 10 April 202

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Euroja dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje të lehtë. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: Blihet 103.1...
- Advertisement -

Latest News

Ofertat e punësimit mbeten të ulëta

Ekonomia po i kthehet normalitetit, por oferta për punë mbetet e ulët, aktualisht jane vetëm 390 oferta per vende...
- Advertisement -

Ja si ndikon tiroidja në sëmundjet e zemres

Si ndikon tiroidja te semundjet e zemres, ja cfarë duhet të dini patjetër. Shpesh herë ndodh që problemet me tiroiden nxisin shqetësime të...

Arsyet pse duhet konsumuar çaji jeshil

Caj jeshil-8 arsyet perse duhet bere pjese e perditshmerise sone Një filxhan çaji na ndihmon gjithmonë gjatë kohës kur jemi të stresuar, të shqetësuar...

Fantastic Italy! Defeats Switzerland 3 to 0 and advances to the next stage

Italia tregon supremacinë edhe ndaj Zvicrës. Ashtu si ndaj Turqisë, azzurët fitojnë 3-0 dhe kualifikohen për në fazën tjetër të Euro 2020. Për më...

Artan Hoxha reveals the “hot” neighborhoods where RENEA attacked: The message and the US list

Aksioni i bujshëm i RENEA-s në dy ditët e fundit në foletë e krimit në vend është ndërmarrë nga 36 efektivë policie gjithsej. Gazetari...