Elbasan

Six arrested for economic crime in Elbasan

Gjashtë persona janë arrestuar nga policia në Elbasan ditën e sotme. Burime bëjnë me dije se personat ja ë vënë në pranga nga sektori i krimit ekonomik në policinë e Elbasanit. Mësohet se operacioni vijon në disa zona të qytetit....

Ambassadors in Elbasan: Whoever touches the vote will be punished! SPAK is investigating the patronage

Ambasadori Luigi Soreca, ambasadorja e Francës në Shqipëri Elisabeth Barsacq dhe ambasadori gjerman Peter Zingraf zhvilluan sot takime me drejtuesit politik të qarkut të Elbasanit për zgjedhjet e 25 prillit. Në axhendë ishin drejtuesi politik i PD Gazment...
- Advertisement -

Latest News

Ofertat e punësimit mbeten të ulëta

Ekonomia po i kthehet normalitetit, por oferta për punë mbetet e ulët, aktualisht jane vetëm 390 oferta per vende...
- Advertisement -

Ja si ndikon tiroidja në sëmundjet e zemres

Si ndikon tiroidja te semundjet e zemres, ja cfarë duhet të dini patjetër. Shpesh herë ndodh që problemet me tiroiden nxisin shqetësime të...

Arsyet pse duhet konsumuar çaji jeshil

Caj jeshil-8 arsyet perse duhet bere pjese e perditshmerise sone Një filxhan çaji na ndihmon gjithmonë gjatë kohës kur jemi të stresuar, të shqetësuar...

Fantastic Italy! Defeats Switzerland 3 to 0 and advances to the next stage

Italia tregon supremacinë edhe ndaj Zvicrës. Ashtu si ndaj Turqisë, azzurët fitojnë 3-0 dhe kualifikohen për në fazën tjetër të Euro 2020. Për më...

Artan Hoxha reveals the “hot” neighborhoods where RENEA attacked: The message and the US list

Aksioni i bujshëm i RENEA-s në dy ditët e fundit në foletë e krimit në vend është ndërmarrë nga 36 efektivë policie gjithsej. Gazetari...