Elects the chairman

Elects the chairman of the SP branch

Asambleja e Partisë Socialiste të Gramshit zgjodhi Enis Zanin si kryetar të partisë së kësaj dege. Në garë ishin dy emra: Besmira Braçe dhe Enis Zani. Por Besmira Braçe është tërhequr nga gara. Në këtë takim ishte i pranishëm edhe Kryetari...
- Advertisement -

Latest News

Three new cases of COVID-19 identified in Elbasan. Positive mother with two daughters. He worked in the bank

Three new cases with CoVid 19 are suspected to be in Elbasan. 52-year-old mother and her 2 daughters 25...
- Advertisement -

Rama concretizes “war” salaries, from drivers to doctors, here’s who benefits

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një komunikimi në Facebook ka folur mbi masat që po merr qeveria në lidhje me sitiatën që po kalon vendi. Ai...

Famous Netflix doctor discovers coronavirus vaccine, but has only one defect, immunity lasts …

Një mjek nga San Francisko i cili u bë i njohur në dokumentarin Netflix “Pandemic” njoftoi se ai dhe ekipi i tij kanë zbuluar...

Elbasan police extradite the 48-year-old to Italy. Here’s what he’s accused of

Komunikata e policisë Elbasan: Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, në zbatim të urdhrit të prokurorit të Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë...

Colides with roadside crashes, Range Rover driver, 29, dies in hospital

 Ka ndërruar jetë në spital shoferi 29-vjeçar i Range rover, i cili u përplas sot me anësoret e rrugës, në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit...