euro

Meet the Currency Exchange, May 20, 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundi Britanik dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Euroja dhe Dollari kanë shënuar rritje. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: Blihet 100.4 Shitet 101.3 Euro:...
- Advertisement -

Latest News

“He put me to bed, I slept with the children, he slept with the other” – Meet the sad story of the 30-year-old who...

A 30-year-old woman who got married at the age of 17 with love, told on the show "My Story"...
- Advertisement -

Son: They had thousands of euros with them. Details from the murder of the couple from Vlora

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen makabre të çiftit shqiptar nga Vlora. Djali i bashkëshortëve të ndjerë, Shpëtim dhe...

Murder for “hobby”. The 29-year-old takes the life of a passer-by with a knife, he is surprised with the statement: I wanted to go...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Austri, ku sipas mediave vendase bëhet me dije se një 29-vjeçar ka vrarë me mjet prerës një...

UEFA punishes with one match the player of Serbian origin Arnautoviç

UEFA ka pezulluar me 1 ndeshje futbollistin serb të Austrisë, Marko Arnautovic, për fyerje racste ndaj një futbollisti shqiptar të Maqedonisë së Veriut...

Irresistible Albanian “hawks” in Italy / They rob 40 houses, including the mayor’s apartment

Vodhën edhe shtëpinë e kryebashkiakut në Itali, pranga 4 shqiptarëve. Policia italiane ka arrestuar katër shqiptarë dhe një italian pasi akuzohen për disa vjedhje. Sipas...