gaza

Terrible death toll among 1,235 injured in the Gaza Strip

Numri i përgjithshëm i të vdekurve në Gaza tani qëndron në 197 vetë, përfshirë 58 fëmijë dhe 34 gra, me 1,235 të plagosur, sipas ministrisë së shëndetit të kontrolluar nga Hamas. Izraeli thotë se dhjetëra militantë janë mes të vdekurve,...
- Advertisement -

Latest News

Greece postpones measures for Albanians until June 21

Greece has postponed the measures until June 21 for the border with Albania. Quotas in Kakavija become 1500 passes per...
- Advertisement -

Moments of anxiety in the Denmark-Finland match, his wife bursts into tears as she sees Eriksen falling to the ground

Rrëzimi i papritur i Kristian Eriksen në mes të fushës gjatë ndeshjes Danimarkë-Finlandë për ndeshjet e Euro2020, ka marrë vëmendjen e mediave dhe ka...

Euro 2020 is shaken. The Danish footballer suffers a heart attack on the field

Momente të tmerrshme janë shënuar në Danimarkë-Finalndë, pasi Christian Eriksen, numri 10 danez, ka humbur ndjenjat në fushë. Mesfushori i Inter-it po i bëhet masazh...

Police chase golf, it collides with benz and causes accident. What happens to the 22-year-old

Një ndjekje nga policia ka përfunduar me aksident rrugor. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme (12 qershor) në lagjen "10 Korriku" në Vlorë. Policia është...

Gramoz Ruçi finally gives up politics

Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka rrëfyer në Kongresin e Partisë Socialiste se do të tërhiqet nga politika. Ai ka thënë se nuk do të...