Horoscope signs

4 Horoscope signs that will create a love affair in May

A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do të përmendim më poshtë, mund të ndaloni së qeni. Maji do të jetë muaji më i mirë për dashurinë tuaj dhe ndoshta do të ju ndihmojë të...
- Advertisement -

Latest News

Greece postpones measures for Albanians until June 21

Greece has postponed the measures until June 21 for the border with Albania. Quotas in Kakavija become 1500 passes per...
- Advertisement -

Moments of anxiety in the Denmark-Finland match, his wife bursts into tears as she sees Eriksen falling to the ground

Rrëzimi i papritur i Kristian Eriksen në mes të fushës gjatë ndeshjes Danimarkë-Finlandë për ndeshjet e Euro2020, ka marrë vëmendjen e mediave dhe ka...

Euro 2020 is shaken. The Danish footballer suffers a heart attack on the field

Momente të tmerrshme janë shënuar në Danimarkë-Finalndë, pasi Christian Eriksen, numri 10 danez, ka humbur ndjenjat në fushë. Mesfushori i Inter-it po i bëhet masazh...

Police chase golf, it collides with benz and causes accident. What happens to the 22-year-old

Një ndjekje nga policia ka përfunduar me aksident rrugor. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme (12 qershor) në lagjen "10 Korriku" në Vlorë. Policia është...

Gramoz Ruçi finally gives up politics

Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka rrëfyer në Kongresin e Partisë Socialiste se do të tërhiqet nga politika. Ai ka thënë se nuk do të...