James Dean

The lifeless body of the former English footballer is found after four days

The body of former Halifax and Chorley striker James Dean has been found after a long search that lasted four days, Lancashire Police have confirmed. The 35-year-old disappeared in the Oswaldtëistle area, which is south-east of Blackburn, on Wednesday night. The...
- Advertisement -

Latest News

Bomb alarm just before the Italy-Switzerland match

Një alarm për bombë ka ngritur në këmbë të gjithë policinë e Romës, ndërkohë që për pak pritet të...
- Advertisement -

The new method of thieves / Spray and put the family to sleep, here are the areas that are experiencing ‘nightmares’

Një grup kriminal i cili kryen grabitje rregullsisht në zonat larg Tiranës por jo vetëm, është vënë nën hetim nga policia e shtetit. Banesat e...

The burnt body of a 45-year-old man in Greece is identified

Identifikohet trupi i djegur që u gjet në Katerini të Greqisë. Mediat greke bëjnë me dije se bëhet fjalë për një parukier 45-vjeçar. Ai u...

Udhëtimet: Bashkimi Europian hap kufijtë me Shqipërinë

Vendet anëtare të Bashkimit Europian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga disa vende dhe territore...

“He put me to bed, I slept with the children, he slept with the other” – Meet the sad story of the 30-year-old who...

Një grua 30-vjeçare e cila është martuar në moshën 17 vjeç me dashuri, ka rrëfyer në emisionin “Historia ime” si i rrodhën ngjarjet e...