kembim

Meet the Currency Exchange, May 20, 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundi Britanik dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Euroja dhe Dollari kanë shënuar rritje. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: Blihet 100.4 Shitet 101.3 Euro:...
- Advertisement -

Latest News

The “gold coin” is put on the market. How will the 10,000 lek be with the portrait of Asdren

Për herë të parë në Shqipëri ka nisur hedhja në treg e kartmonedhës 10.000 lekëse e cila do të...
- Advertisement -

Democrats elect new party leader today

Partia Demokratike mban sot zgjedhjet për kreun e ri. Në garë për të drejtuar partinë e dytë më të madhe në vend janë kreu...

Accident an elderly man with a car, the 30-year-old is arrested

Police in Durrës have handcuffed three people for various criminal offenses. Specialists for Narcotics in DVP Durrës have arrested in flagrante delicto I. H.,...

With expensive cars and drinks, in pictures with famous singers, who is the policeman arrested for drugs

Lavdosh Metaj është efektivi i “Shqiponjave” i cili ra në pranga pasditen e sotme në qytetin e Sarandës nga policia dhe SHÇBA. Metaj akuzohet...

A 34-year-old man is wounded with a firearm, one of the perpetrators is arrested

Police have arrested one of the perpetrators of the gunshot wound that occurred on Saturday evening in the capital, while the co-author and a...