login marketing

Switzerland withdraws from negotiations with EU, Brussels “threatens”: Caution!

Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut mezi presin që Bashkimi Europian t’u hapë negociatat për anëtarësimin, por kur vjen puna për të negociuar, ka nga ato vende që nuk duan të bisedojnë me BE. Këshilli Federal i Zvicrës vendosi së fundmi...

The mysterious death of Evgjeni Baxho, the photos of the strange marks found on her body are published for the first time

Në trupin e 23-vjeçares, Evgjeni Baxhos janë gjetur disa shenja të çuditshme. Në fotot e siguruara shihet se në trupin e vajzës së re janë disa simbole të bëra me lapustil të kuq. Gazetarja Anila Hoxha ka siguruar dosjen e...

Flash operation to catch the killers of Everest Çaka, the police escort two people

Policia e Elbasanit ka shoqëruar dy persona pasditen e sotme në një operacion që zhvilloi në lagjen “Skënderbej”, në të njëjtin vend ku u vra në datë 11 maj, Everest Çaka. 41-vjeçari Everest Çaka u ekzekutua në datë 11...

A quarrel breaks out in the Greek prison, the Albanian makes the well-known robber a hospital

Një sherr ka ndodhur në burgun e Domokosë mes një shqiptari dhe grabitësit të njohur Giannis Dimitrakis. Ky i fundit është dërguar në spital pasi ka marrë goditje të rënda në kokë nga shqiptari teksa është shtruar në repartin...

England / Water launches 80 million pound drug packages offshore

Dy paketime të ndryshme me drogë me gati një mijë kilogramë kokainë, e cila do të shitej për rreth 80 milionë paund ka dalë në bregdetin e Sussex të Anglisë. Mediat e huaja bëjnë me dije se autoritetet abritanike kanë...

England with “heavy artillery” in the Champions League

Premier Liga do të përfaqësohet me emrat më të mëdhenj të saj në Ligën e Kampionëve për vitin e ardhshëm. Java e fundit e kampionatit anglez pa zbardhur kishte lënë vetë dy bileta për në kompeticionin elitar të Europës. Lufta për...

OSHEE employee goes off, loses his life

Një punonjës i OSHEE ka ndërruar jetë aksidentalisht këtë të diel, teksa ka rënë në rrymë elektrike me tensionin e lartë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Nepravishtë të Gjirokastrës. Policia thotë se viktima është shtetasi K.P., 55 vjeç,...

The cable car collapses, 8 dead and 2 children are reported injured

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të diel në provincën Verbania-Cusio-Ossola të Italisë. Një kabinë në teleferikun Stresa-Mottarone u shkëput në pikën më të lartë të saj, ndërsa me të ishin duke lëvizur 11 persona. Deri tani janë konfirmuar...

3 super wanted are extradited to Albania, who is the woman sentenced to 10 years in prison. NAMES

Tre persona shumë të kërkuar janë ekstraduar në Shqipëri ditën e sotme, falë bashkëpunimit tëInterpol Tiranës me homologët. Të ekstraduarit nga Italia, Britania e Madhe dhe Sllovenia, janë Dhurata Katreli, Afrim Bardhoshi dhe shtetasi me inicialet, R. K., 58 vjeç. Si...

The victim is identified in Elbasan. It is revealed how the event happened

Ka marrë një kthesë të re ngjarja ku u gjet i vdekur në mes të rrugës në një nga lagjet më të populluara të Elbasanit një person. Personi i gjetur pa shenja jete e me damarë të prerë është Ramadan...
- Advertisement -

Latest News

Ofertat e punësimit mbeten të ulëta

Ekonomia po i kthehet normalitetit, por oferta për punë mbetet e ulët, aktualisht jane vetëm 390 oferta per vende...
- Advertisement -

Ja si ndikon tiroidja në sëmundjet e zemres

Si ndikon tiroidja te semundjet e zemres, ja cfarë duhet të dini patjetër. Shpesh herë ndodh që problemet me tiroiden nxisin shqetësime të...

Arsyet pse duhet konsumuar çaji jeshil

Caj jeshil-8 arsyet perse duhet bere pjese e perditshmerise sone Një filxhan çaji na ndihmon gjithmonë gjatë kohës kur jemi të stresuar, të shqetësuar...

Fantastic Italy! Defeats Switzerland 3 to 0 and advances to the next stage

Italia tregon supremacinë edhe ndaj Zvicrës. Ashtu si ndaj Turqisë, azzurët fitojnë 3-0 dhe kualifikohen për në fazën tjetër të Euro 2020. Për më...

Artan Hoxha reveals the “hot” neighborhoods where RENEA attacked: The message and the US list

Aksioni i bujshëm i RENEA-s në dy ditët e fundit në foletë e krimit në vend është ndërmarrë nga 36 efektivë policie gjithsej. Gazetari...