man

Six things men like in bed but never tell you

Nëse keni menduar ndonjëherë se ]farë duan meshkujt në shtrat, përgjigjet i keni patur gjatë gjithë kohës para syve. Nisur nga gjërat më të thjeshta dhe të dukshme, si për shembull kryerja e marrëdhënieve seksuale me drita ndezur e...

O Enver, o Hitler …. The man climbed the Bezistan Plane in the center of Elbasan and says I will jump

Ngjarje e pazakontë në qendër të Elbasanit. Një burrë ka hipur tek Rrapi i Bezistanit dhe thotë: Do hidhem... Situata ka tërhequr vëmendjen e qindra qytetarëve. Ndërkohë ka mbërritur menjëherë policia dhe zjarrfikësit. Një nga zjarrfikësit ka hipur në kosh dhe...
- Advertisement -

Latest News

Ofertat e punësimit mbeten të ulëta

Ekonomia po i kthehet normalitetit, por oferta për punë mbetet e ulët, aktualisht jane vetëm 390 oferta per vende...
- Advertisement -

Ja si ndikon tiroidja në sëmundjet e zemres

Si ndikon tiroidja te semundjet e zemres, ja cfarë duhet të dini patjetër. Shpesh herë ndodh që problemet me tiroiden nxisin shqetësime të...

Arsyet pse duhet konsumuar çaji jeshil

Caj jeshil-8 arsyet perse duhet bere pjese e perditshmerise sone Një filxhan çaji na ndihmon gjithmonë gjatë kohës kur jemi të stresuar, të shqetësuar...

Fantastic Italy! Defeats Switzerland 3 to 0 and advances to the next stage

Italia tregon supremacinë edhe ndaj Zvicrës. Ashtu si ndaj Turqisë, azzurët fitojnë 3-0 dhe kualifikohen për në fazën tjetër të Euro 2020. Për më...

Artan Hoxha reveals the “hot” neighborhoods where RENEA attacked: The message and the US list

Aksioni i bujshëm i RENEA-s në dy ditët e fundit në foletë e krimit në vend është ndërmarrë nga 36 efektivë policie gjithsej. Gazetari...