sancho

Sancho vlen më shumë se 77 milion euro

Manchester United nuk heq dorë nga Jadon Sancho, por duhet të rrisë ofertën për verdhezinjtë e Dortmund. Ylli anglez i klubit gjerman dhe kombëtares angleze, është kërkesa kryesore e trajnerit Ole Gunnar Solskjaer. 21-vjeçari i krahut të djathtë të sulmit,...
- Advertisement -

Latest News

Albanian young woman killed inside the car

A 27-year-old Albanian mother of two has been found dead inside a car in the St. Petersburg area of...
- Advertisement -

Amazing! Ufo visits Elbasan. Filmed by residents

Tashmë nuk është më thjesht një teori konspirative apo hamendje e dikujt. Çdo ditë e më shumë raportohen foto e video mbi ekzistencën e...

Luiza Gega’s fantastic race. Passes to the 3000m final at the Olympics

Një rezultat që të gjithë e kemi pritur, më në fund do të shikojmë edhe një sporist kuqezi në një finale në Olimpiadën e...

The thief was caught robbing a necklace and disappearing by bicycle

Shkodra police have arrested 29-year-old Kristjan Arra, as a suspected perpetrator of several robberies with violence in the city. The young man is suspected...

Case repeated in Greece / I asked for divorce, 47-year-old Albanian stabs his wife

Një tjetër krim në familje shqiptare ka ndodhur mbrëmë në orën 11.30 në Vounara, Lalisou në ishullin Rodos. Gruaja 36 –vjeçare i ka kërkuar...