shpendët. gripi

Gripi i shpendëve/ Ndalohet shitja e shpendëve në rrugë

Ministria e Bujqësisë kërkon nga çdo bashki në vend që të marrë masa për ndalimin e tregtimit të shpendëve në rrugë dhe hapësira të tjera publike. Në kuadër të situatës epidemiologjike në popullatën e shpendëve në vendin tonë, ministrja e...
- Advertisement -

Latest News

The vacationer in the hospital dies

Around 13:00, a vacationer was sent to the Lezha Regional Hospital on Shengjin beach, citizen I.Th., 68 years old,...
- Advertisement -

Details from the murder of the Albanian woman in Florida. His father had been executed years ago for this reason. The police officer tells:...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Florida, SHBA, ku një 27-vjeçare shqiptare është gjetur e vrarë në një makinë. Trupi i pajetë i nënës...

Albanian young woman killed inside the car

Ngjarje e tmerrshme në SHBA. Një 27-vjeçare shqiptare, nënë e dy fëmijëve është gjetur e vrarë brenda në makine, në zonën e Shën Petersburgut...

Amazing! Ufo visits Elbasan. Filmed by residents

Tashmë nuk është më thjesht një teori konspirative apo hamendje e dikujt. Çdo ditë e më shumë raportohen foto e video mbi ekzistencën e...

Luiza Gega’s fantastic race. Passes to the 3000m final at the Olympics

Një rezultat që të gjithë e kemi pritur, më në fund do të shikojmë edhe një sporist kuqezi në një finale në Olimpiadën e...